Vandalismus
Vaše podněty >>> naše řešení
13. února 2015 >>> 16. února 2015

Dotaz na železné konstrukce na par. 2846/30

Dobrý den,na par.2846/30 jsou kontrukce železné na věšení prádla.Jedna před měsícem spadla, asi budou za těch min. 20let zkorodované.Na koho se máme obrátit,aby to překontroloval a případně opravil?Je to zelená plocha a hrávají si tam děti,kolem toho.Děkuji za odpověď

Dobrý den. Děkujeme za informaci. Věc jsem předal Odboru správy majetku Městského úřadu Sokolov, ten po kontrole společně se Sokolovskými technickými službami zajistí nápravu.
Jiří Novák
zástupce velitele MP
6. května 2014 >>> 7. května 2014

poničené gumové ,,dlaždice´´

Dobrý den, ve venkovní posilovně v parku Bohemia jsou poničené gumové ,,dlaždice´´. Tento objekt navštevuje poměrně dost lidí a přesto tam není odpadkový koš, proto také jsou v blízkosti poházené pet lahve a jiné odpadky. Ze stejného důvodu by měl být odpadkový koš i u laviček, které jsou pod kopcem kde se odpaluje ohňostroj. A poslední stížnost je na dva pracovníky projektu Čisté město, kteří se KAŽDÝ den kolem 11 hodiny zašívají v parku Bohemia na lavičkách, ačkoliv jejich práci park opravdu potřebuje.

Dobrý den. Váš podnět na opravu venkovní posilovny a přidání odpadkových košů byl předán Odboru rozvoje města MÚ Sokolov, který by měl toto zařídit.
Jiří Novák
zástupce velitele MP
5. března 2014 >>> 6. března 2014

Žádost

Dobrý den, chtěl bych požádat o výměnu rozbitých prken na 2 lavičkách u pískoviště před bytovým domem v ulici Slovenská 1314 - 1316 v Sokolově. Prkna na lavičkách jsou v dezolátním stavu (schnilé). Děkuji Kučera

Dobrý den. Vaše žádost byla předána vedoucí odboru rozvoje města MÚ Sokolov, která zajistí opravu laviček.
Jiří Novák
zástupce velitele MP
© Copyright 2010│Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov│Admin│www.softart.cz